Yazan
burakozkan
Yeni Üye
20 Temmuz 2014 Pazar 17:27:58
Grafik Tasarım ve Dijital Pazarlamada Doğru Partner İle Çalışın[url=http://www.fikirbahceleri.net]Grafik tasarımın[/url] tarihçesi, milattan öncesine dayanmaktadır. Mağarada yaşamakta olan insanlar kendilerinden sonrakilere yaşadıklarını tecrübelerini aktarmak için duvarlara çeşitli şekiller çizmiş ve yaşamları ile ilgili bazı detayları bu şekilde aktarmaya çalışmışlardır. O zamanlardan günümüze çok fazla değişim ve gelişime uğramış olan grafiksel çalışmalar artık bilimsel olarak ele alınmaktadır.

Doğru yapılmış grafik tasarım ve renklerin insanların üzerindeki etkisi pazarlamanın en önemli parçası olarak görülmekte ve sektöre göre özel renkler kullanılarak yapılan tasarımlar ile doğru hedef kitleyi etkilemeyi öngörmektedir.

Firmamız 2008 yılından bu güne bir çok markaya grafik tasarımın bir çok dalında hizmet vermiştir. Kendini geliştirmeye olan tutkusu ile sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek her bir müşterisinin her projesi için ayrı tasarımlar hazırlamaktadır. Yeni bir marka oluşturmak için, yada markanıza yenilik katmak için fikir ve önerilerimizi sizlerle paylaşmak isteriz.

Logo, kurumsal kimlik, [url=http://www.fikirbahceleri.net]kurumsal tanıtım kataloğu[/url], [url=http://http://www.fikirbahceleri.net/nerdeyiz.aspx]ürün kataloğu[/url], broşür, afiş, ilan vb. tüm tasarım ihtiyaçlarınız için sıcak bir kahve ile sizlere sunum yapmak için sizleri ziyaret etmek isteriz.

Cevap yazmak için üye olmalısınız!
Hemen üye olmak için burayı tıklayınız..
 
 
Sayfalar:  1  
© 2009 Webmaster Araçları | Sizde Kendi forumunuza sahip olun | Şikayet et