Yazan
mecidiyekoydis
Yeni Üye
27 Ağustos 2018 Pazartesi 18:50:41
[URL=https://implantsdis.com]İMPLANT DİŞ[/URL]
Diş implantları, diş kökünün yerine geçen metal çapalardır. Cerrahi olarak çene kemiğine yerleştirilirler. Küçük postlar daha sonra diş etlerine doğru çıkıntı yapan implanta takılır. Bu direkler, yapay yedek dişler için sabit çapalar sağlar.

Çoğu hasta için, diş implantlarının yerleştirilmesi iki cerrahi prosedür içerir. Öncelikle, implantlar çene kemiğinize yerleştirilir. Ameliyattan sonraki ilk üç ila altı ay boyunca, implantlar diş etlerinin yüzeyinin altındadır ve çene kemiği ile yavaş yavaş yapışır. Bu süre zarfında geçici protez takabilmeli ve yumuşak bir diyet yapabilmelisiniz . Aynı zamanda, restoratif diş hekiminiz son köprüyü veya protezini tasarlar , bu da sonuçta hem işlevi hem de estetiği geliştirecektir.

İmplant çene kemiğine bağlandıktan sonra ikinci aşama başlar. Cerrah implantları ortaya çıkaracak ve küçük bir iyileşme bileziği takacaktır. Daha sonra doktor yeni dişlerinizi yapmaya başlayabilir. Bir izlenim alınmalıdır. Ardından implantlara ekleri veya ekleri bağlanabilir. Yedek dişler daha sonra direkler veya ataşmanlar üzerinden yapılır. Tüm prosedür genellikle altı ila sekiz ay sürer. Çoğu hasta günlük yaşamlarında herhangi bir bozulma yaşamaz.[URL=https://implantsdis.com]İMPLANT DİŞ FİYATLARI[/URL] HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN SİTEMİZİ ZİYARET EDİN.

Site adresimiz: https://implantsdis.com
Whatsapp destek hattımız: 0505098 81 62
maclarizle
Yeni Üye
14 Aralık 2018 Cuma 14:25:34
implant dişler gerçekten sağlıklı ve sağlam mı *
kerim3791
Yeni Üye
30 Aralık 2018 Pazar 19:28:06
teşekkürler bilgi için
televole3434
Yeni Üye
04 Ocak 2019 Cuma 11:02:47
benim semtte sağolun bilgi için

Cevap yazmak için üye olmalısınız!
Hemen üye olmak için burayı tıklayınız..
 
 
Sayfalar:  1  
© 2009 Webmaster Araçları | Sizde Kendi forumunuza sahip olun | Şikayet et