Yazan
yazanadam
Yeni Üye
02 Aralık 2017 Cumartesi 21:18:36
Bağcı "Silahsız savaş" kitabıyla raflarda

[CENTER][url=https://hizliresim.com/a1rJN5]
[/url][/CENTER]

Stratejist ve iletişim danışmanı [URL="www.cembagci.com.tr"]Cem Bağcı[/URL]'nın ilk kitabı "Silahsız savaş" bu hafta çıkıyor. Bağcı kitabında, algı yönetimi, algı teknikleri, insan zihni üzerine yapılan algı manüplasyonları, zihin yönlendirme, yakın dünya ve Türkiye tarihi konularına eğilerek bilinmeyenleri okuyucuya aktarıyor
Türkiye Algı Merkezi’ni kurarak ülkede ilk kez bu alanda bir çalışma başlatan Stratejist ve iletişim danışmanı [URL="www.cembagci.com.tr"]Cem Bağcı[/URL], bu hafta okuyucuyla buluşacak olan kitabı "Silahsız savaş"ta algı yönetimine eğiliyor. Algı yönetimi ve strateji üzerine 7 yıllık çalışmasından sonra bu alanda edindiği bilgileri kitabında toplayan Bağcı, hepimizin gündelik hayatta karşılaştığımız ve görmezden geldiğimiz çoğu şeyin altında yatanın küresel çapta bir zihin kontrolü olduğunu bilimsel ve akıcı diliyle okuyucuya aktarıyor. Algı yönetimi ve bilinçaltı yönlendirmenin bazı kaynaklar tarafından sıkça vurgulanan bir yöntem olduğuna kitabında dikkat çeken Bağcı, bu konuda sizleri şaşkına çevirecek örnekleriyle karşınıza çıkıyor. “Ne söylediğin değil, nasıl algılandığın önemli” diyen yazar, okurlarıyla buluşmak için sabırsızlanıyor.
Cem Bağcı kimdir?
27.06.1992 İstanbul doğumludur. Aslen Erzincanlıdır. Okan Üniversitesi Deniz Ulaştırma Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde öğrenim görmüştür. Bağcı, 2009 yılında Tübitak’ta Tarih alanında derece almıştır. Avrupa Birliği projeleri kapsamında Türkiye’yi temsilen uluslararası proje toplantılarına katılmıştır. 2010 yılında siyasal iletişim ve dijital strateji alanında yapmış olduğu çalışmalarını şirkete dönüştürmüştür. Bağcı, yıllar içinde birçok siyasetçinin danışmanlığını ve seçim kampanya koordinatörlüğünü yapmıştır. 7 senelik araştırma ve çalışmalarının sonucunda, algı yönetimi ve strateji üzerine bir kitap kaleme almıştır. Üniversitelerde siyasal iletişim, algı yönetimi, strateji ve girişimcilik üzerine birçok eğitim ve seminer vermiştir. Strateji ve algı yönetimi alanlarında resmi kurum ve özel kuruluşlara kurum içi eğitimler vermektedir.

Cevap yazmak için üye olmalısınız!
Hemen üye olmak için burayı tıklayınız..
 
 
Sayfalar:  1  
© 2009 Webmaster Araçları | Sizde Kendi forumunuza sahip olun | Şikayet et