Yazan
xenops47
Yeni Üye
22 Kasım 2017 Çarşamba 16:40:55
Web site adresi: Agplus.com.tr
Web site konusu: Voltaj regülatörü, kesintisiz güç kaynağı, izolasyon trafosu

Voltaj Regülatörü

Voltaj regülatörü piyasada birçok marka tarafından sunulan bir şebeke akım koruyucudur. Alternatif akımın arındırılarak transformatör yardımı ile istenilen düzeyde tutulmasını sağlamaktadır. [URL=https://www.agplus.com.tr/voltaj-regulatoru]Voltaj regülatörü[/URL] konusunda dikkat edilmesi gereken husussa hangi sargı tipinin daha kullanışlı ve avantajlı olduğunu saptamaktır. Temel olarak şebekelerdeki gerilme veya düşme gibi dengesizlikleri önlemede kullanılmaktadır. Alüminyum sargılı olanları kullanıcıya daha fazla elektrik faturası yansıtabilmektedir. Fakat fiyat bakımından bakır sargılılara daha uygundur ama yine ömürleri bakır sargılılara göre daha azdır.Kesintisiz Güç Kaynağı

Şebeke kesintilerine karşı en büyük korumayı sağlayan [URL=https://www.agplus.com.tr/]kesintisiz güç kaynağı[/URL] dediğimiz donanımlar, voltajın çalışma dışında bulunduğu durumlarda, stabil gerilim sunmaktadır. Bu sayede birçok elektronik cihaz koruma altına alınmaktadır. Cihazımızda işlem yaparken şebeke gücünün kesilmesi halinde, kullanıcıların sorunsuz bir şekilde işlem yapıp çıkmasına yetecek kadar süre tanımaktadır. Bu sayede hasarı önlemek mümkündür. Ayrıca enerji verimliliği için de yine sıklıkla kesintisiz güç kaynağından faydanıldığı da bilinmektedir. Off-line ve on-line olmak üzere iki çeşit çalışma prensibine sahiptir. On-line sistemler her zaman devredeyken off-line sistemler şebeke kesintide kalmadığı sürece beklemede kalmaktadır ve ihtiyaç anında devreye girmektedir. Tüm bu ürünlere ulaşmak için agplus.com.tr web sitesi hizmetinizdedir.

İzolasyon Trafosu

Elektriğin olduğu yerde şüphesiz aşırı yüklenmeler ve hat üzerinde meydana gelen dengesiz elektrik hareketleri de olacaktır. Bunun yanı sıra elektriğin ve akımın varlığından yalıtılmış bir ortamın da yaratılması gerekebilir. Tüm bunlar içinse [URL=https://www.agplus.com.tr/izole-tip-trafolar]izolasyon trafosu[/URL] kullanılmaktadır. İnsanların çarpılma riskinin söz konusu olduğu yerlerde kullanımı söz konusudur.

Cevap yazmak için üye olmalısınız!
Hemen üye olmak için burayı tıklayınız..
 
 
Sayfalar:  1  
© 2009 Webmaster Araçları | Sizde Kendi forumunuza sahip olun | Şikayet et