Yazan
reklamcınız
Yeni Üye
26 Eylül 2017 Salı 16:46:49
www.cekicialanya.com Gazipaşa Alanya ve Manavgat bölgesi olmak üzere 7 gün 24 saat boyunca oto çekici ve kurtarıcı ihtiyacı olan kullanıcılara hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Amacımız çekici hizmeti almak isteyenlere en ekonomik yol yardım hizmetini sunmaktır.
Atölyemizde Oto Kaporta, Oto Boya, Oto Tamir, Oto Bakım, Oto Elektrik ve Akü alanında hizmet vermekle beraber A-Z tüm otomobillerle ilgili çözümü kendimiz üretmeye başlamış bulunmaktayız. Bunlarla birlikte 2011 yılında kendi bünyemizde siz değerli müşterilerimize otomobil hakkında tam destek konusunda, 7/24 yol yardım hizmeti vermeye başlamıştır. Yol yardım konusunda Yılmaz Oto servisi bünyesinde Oto Çekici hizmeti vermektedir. Oto Servisliği yolunda bu adımları atarken, yıllardan aldığımız tecrübe ile daha emin adımlar atıyoruz.
Başlıca Referanslarımız Leman Kültür ,Alanya Emlak , Alanya Diş :Hastanesi , Çarşı Event Animasyon olarak sayabiliriz.
Siz değerli müşterilerimizi, Aracınız için ne gerekli ise ; Bize sormadan geçmemenizi öneririz.
Tel: 0(544) 503 37 55 – 0(545) 513 07 07
Adres: Cumhuriyet Mah. Ahmet Ayık Cad. no:46

www.cekicialanya.com
zehra500
Yeni Üye
26 Ocak 2019 Cumartesi 15:55:04
cok tesekkurler

Cevap yazmak için üye olmalısınız!
Hemen üye olmak için burayı tıklayınız..

Sayfalar:  1  
© 2009 Webmaster Araçları | Sizde Kendi forumunuza sahip olun | Şikayet et